Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław Psie Pole do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 95,84 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Budynek oddany do użytku z 2019 roku o 4 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– 4 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon/taras.

Malownicza, kameralna okolica oraz bezpieczny, osiedlowy plac zabaw to zalety, które na pewno przyciągną rodziny z małymi dziećmi. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole znajduje się na terenie nowoczesnej inwestycji. Na parterze mieszczą się liczne lokale usługowe, a w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, przedszkola, żłobki, szkoły, przychodnie zdrowia oraz tereny zielone.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Psie Pole zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31152)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...