Mieszkanie Wrocław Śródmieście na sprzedaż w cenie 2 000 000 zł

Mieszkanie, 9 pokoi, Wrocław Śródmieście, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 168,7 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 2 mln zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 11 855 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1936 roku. I piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Wystawa okien: południe – północ – wschód – zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoją kameralną i prestiżową lokalizacją w miejskiej willi, w elitarnej dzielnicy. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może ogromną powierzchnią złożoną z połączenia 3 lokali:
POZIOM -1:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
POZIOM 1:
– 7 pokoi;
– balkon;
– 2 kuchnie;
– 2 łazienki;
– 2 przedpokoje;
POZIOM 2:
– 2 pokoje;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom wysoki standard życia wśród licznych udogodnień podnoszących jego komfort, jak np. klimatyzacja. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależą:
– pomieszczenia gospodarcze;
– dwustanowiskowy garaż;
– połowa strychu;
– działka.
Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsce parkingowe.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław adresowane do osób ceniących bliskość centrum a jednocześnie lubiących korzystać z uroków natury. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w pobliżu parku, placu zabaw, Hali Stulecia, basenu etc. W okolicy nie brakuje również przepięknych terenów spacerowych, sportowo-rekreacyjnych i ścieżek rowerowych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum miasta. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław pozostaje wciąż do ostatecznego uzgodnienia. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16438)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...