Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 3 500 zł/m-c

Mieszkanie https://schule-weiler.de/letter-m/index.html , 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 47 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na XIV piętrze słynnego drapacza chmur. Ekspozycja okien w kierunku na południowy zachód.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto poszczycić się może imponującym widokiem na panoramę miasta. Oferowane do wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Osoby posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja najmu podwójnego, rodzinnego miejsca parkingowego w podziemnym garażu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto adresowane jest do najbardziej wymagających klientów, którzy cenią prestiż, wygodę, komfort, luksus oraz najwyższy standard wykończenia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11310)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...