Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 600 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 50,11 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 600 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 11 974 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 2017 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północ – południe oraz VI piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 7 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa już od przekroczenia progu swoim nowoczesnym designem, komfortowym wnętrzem oraz gwarancją życia na naprawdę wysokim poziomie. Zamożne rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią na pewno 2-stanowiskowy garaż (dodatkowo płatne 50 000 zł). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w nowym, eleganckim budynku.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może dużym potencjałem z myślą o wynajmie (gwarancja umowy najmu okazjonalnego ze stabilnym najemcą). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– hol/przedpokój;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– pokój dzienny / salon;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– balkon.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław adresowane do rodziny lub przyjaciół szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Cena oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław podlega dalszym negocjacjom. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16441)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...