Mieszkanie Wrocław Leśnica sprzedaż za 423 900 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Leśnica do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi dużym metrażem 72,17 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Leśnica przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na południowy wschód. Budynek o 4 kondygnacjach, III piętro. Rok budowy – 2020. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica pochodzi z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 874 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Warto zaznaczyć, że przyszły właściciel zwolniony jest również z konieczności zapłaty podatku PCC. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Leśnica zachwyca swoimi dwoma tarasami, funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz znakomitą lokalizacją w pobliżu parków. Nowi domownicy będą mogli wykupić dodatkowo komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Leśnica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3272)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

Inne w tej kategorii...