Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 73,54 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na drugim piętrze. Budynek z 2010 roku o siedmiu kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Wraz z mieszkaniem Wrocław na wynajem dostępne są aż dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu.

Wnętrze mieszkania Wrocław do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji ze znakomitym dojazdem do centrum oraz terenów rekreacyjnych. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław wynajem prezentuje się następująco: salon + balkon widokowy + aneks kuchenny + wc + 2 pokoje + łazienka + przedpokój.

Mieszkanie Wrocław wynajem objęte zostało słynnym i cenionym przez naszych klientów programem: „0% prowizji od najmującego”. Oznacza to, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania Wrocław wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15313)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...