Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem. Najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to: poszukiwana powierzchnia 48 metrów kwadratowych, bezpieczne, pierwsze piętro, nowy budynek z 2016 roku, najwyższy standard wykończenia. najlepszego gatunku materiały oraz znakomita lokalizacja w elitarnej inwestycji. Oferowane na wynajem mieszkanie Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się przyszłych najemców. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki objęte znanym i lubianym przez klientów programem „0% prowizji od najemcy”.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki poszczycić się może gustowną aranżacją, zadbanym wnętrzem, wysmakowanymi rozwiązaniami, gdzie królują spokojne biele z akcentami czerni oraz szarości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki zapewnia swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O to drugie dbają antywłamaniowe rolety zewnętrzne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław Krzyki:
– przedpokój
– taras
– łazienka z wc
– salon
– sypialnia
– aneks kuchenny
Do mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki przynależy ładny ogród o powierzchni 80 metrów kwadratowych. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy opcja wynajęcia miejsca postojowego za 200 złotych miesięcznie. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15403)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...