Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 41,37 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna zlokalizowane jest na parterze. Budynek z 2017 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław Fabryczna:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Do mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna przynależy duży ogród (30 m2).

Atrakcyjna lokalizacja nieopodal obwodnicy gwarantuje szybką komunikację w wielu kierunkach. W sąsiedztwie szpital, apteki, żłobki, przedszkole, szkoła podstawowa, dyskonty znanych sieci, centrum kultury, restauracja etc. Cisza i spokój. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna jest kompletnie umeblowanie w skandynawskim stylu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15456)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...