Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem za 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Śródmieście nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien w kierunku południowym. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2019 roku o 9 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno wygodny metraż 40 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście zachwyca swoim komfortowym wnętrzem, gustowną aranżacją, pełnym rozkładem pomieszczeń oraz nowością (pierwszy najem). Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje dostępne miejsce postojowe w parkingu podziemnym (dodatkowo płatne – 250 zł/m-c). Na uwagę zasługuje również znakomita lokalizacja w doskonałym punkcie miasta. Na wyciągnięcie ręki liczne sklepy i restauracje, uczelnie, znana galeria handlowa, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + sypialnia + balkon + kuchnia + łazienka + przedpokój. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Śródmieście kompletnie umeblowane i wyposażone w nowe sprzęty. Mieszkanie Wrocław Śródmieście do wynajmu na co najmniej rok. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Śródmieście.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15559)

Kontakt:
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Inne w tej kategorii...