Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 255 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 855 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 37,2 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na IX piętrze. Budynek o 11 kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się w otoczeniu kompletnej infrastruktury, nieopodal licznych sklepów, lokali usługowych, szkół, przedszkoli oraz słynnego centrum handlowego. Taka lokalizacja gwarantuje również znakomitą komunikację z każdą częścią miasta. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna stanowi odrębną własność z odziałem we własności gruntu. Księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna z przynależnym doń pomieszczeniem piwnicznym.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Fabryczna:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna w doskonałym stanie technicznym. Wymienione zostały okna na PCV, na podłogach położono panele, a w kuchni i łazience kafle. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna stanowi znakomitą ofertę do zamieszkania przez rodzinę, jak również może stanowić atrakcyjną ofertę inwestycyjną. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna podlega indywidualnej negocjacji. Mieszkanie dostępne od zaraz. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15984)

Kontakt:
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...