Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 376 783 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 5 890 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole to 63,97 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Psie Pole usytuowane jest na III piętrze. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku pierwotnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole objęte słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji. Nowi właściciele nie muszą również płacić 2% podatku PCC, gdyż oferowane mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku pierwotnego. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko deweloper. Atrakcyjna lokalizacja na ternie nowej inwestycji realizowanej w północnej części Wrocławia z elementami stylu skandynawskiego to pierwsza z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole. W kwadrans można dojechać do Placu Grunwaldzkiego, a w 5 minut do kampusów Uniwersytetu Wrocławskiego i znanego centrum handlowego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole:
– balkon
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– korytarz.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zainstalowany monitoring oraz charakter zamkniętego osiedla. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym za 19 000 zł oraz komórka lokatorska za 8 000 zł. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie oferty. Posiadamy w ofercie ponad 120 ofert deweloperskich we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się kompleksową, profesjonalną obsługą sprzedaży mieszkań i domów z rynku pierwotnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3397)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...