Mieszkanie Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) sprzedaż za 99 tysięcy złotych

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 53 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północ – południe. Budynek o dwóch kondygnacjach. Mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice, Radwanice, Głogów) pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest korzystna cena za metr kwadratowy wynosząca 1 868 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do Strefy Ekonomicznej. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wraz z przynależną piwnicą. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) całkowicie odremontowane, ustawne oraz ciepłe.

W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5086)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...