Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 2 000 000 zł

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Prestiżowe mieszkanie w cenie za metr kwadratowy – 14 815 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 135 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na siedemnastym piętrze. Budynek z 2018 roku o dziewiętnastu kondygnacjach.

Dużą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest na pewno zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta i okolicę. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wykończone zostało w bardzo wysokim standardzie z klimatyzacją i kinem domowym dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto gwarantuje swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej.

Wnętrze zaprojektowane i zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami przez projektanta wnętrz:
POZIOM I:
– 2 łazienki
– hol wejściowy
– 2 sypialnie
– salon
– kuchnia
POZIOM II:
– salon
– sypialnia
– łazienka

Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto bardzo prestiżowe, luksusowe, komfortowe oraz kompletne umeblowanie i wyposażone. Doskonała lokalizacja w sercu miasta, raptem kilka minut spacerem od Rynku, to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte jest lubianym i cenionym przez klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód z pewnością docenią 2 miejsca parkingowe w garażu budynku. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15993)

Kontakt:
Tel. +48 721 480 707
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...