Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 375 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Adekwatna do najwyższego komfortu wnętrza mieszkania cena za metr kwadratowy wynosi 11 161 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki wykończone jest bardzo dobrej jakości materiałami. Powierzchnia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki to 33,6 metra kwadratowego. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki znajduje się na drugim piętrze. Budynek ukończony w 2015 roku o siedmiu kondygnacjach. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych lokatorów. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Do największych zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki należą:
– najlepszej klasy materiały wykończeniowe
– najwyższy standard
– komfort
– prestiż
– lokalizacja na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla
– całodobowa ochrona

Malownicza lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych oraz niezbędnej infrastruktury (sklepy, supermarkety, dyskonty, lokale usługowe, lekarskie) to kolejny, mocny atut tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki prezentuje się następująco:
– przedpokój
– kuchnia
– salon
– balkon
– sypialnia
– łazienka z wc

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki częściowo umeblowane z opcją doposażenia pod potrzeby nowych mieszkańców. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1557)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227

Inne w tej kategorii...