Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 530 000 zł

Mieszkanie, cztery pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 7 843 zł. Powierzchnia mieszkania to 67,58 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na czwartym piętrze w kamienicy o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa wyłącznie sprzedający.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto świetnie nadaje się również jako bezpieczna lokata kapitału z opcją późniejszego, dochodowego wynajmu. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto do remontu. Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
PIERWSZY POZIOM: przedpokój + 2 pokoje + kuchnia + łazienka + jadalnia
DRUGI POZIOM: 2 pokoje.
Wysokość sufitów na 3 metry daje poczucie przestrzeni oraz możliwość dodatkowej aranżacji.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest dostęp z jednego z pokoi na połać dachu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15927)

Kontakt:
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...