Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż za 274 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 35,6 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 7 697 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na południowy wschód. Konkurencyjna cena 274 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim wysmakowanym wnętrzem, komfortowymi pokojami oraz bogatym wyposażeniem. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę z wc;
– loggię;
– przedpokój.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz współdzieloną komórką lokatorską.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) przeszło odświeżający remont. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest domofon. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje na pewno pobliski plac zabaw, przedszkole, szkoła i żłobek. Zmotoryzowani ucieszą się z dużej liczby miejsc parkingowych przed blokiem. Wszystkim natomiast przydadzą się okoliczne sklepy, urzędy, tereny spacerowe nad Odrą itp. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice). W przypadku konieczności dofinansowania kredytem hipotecznym świadczymy bezpłatną pomoc najlepszych doradców kredytowych, którzy sprawdzą zdolność w każdym liczącym się banku w Polsce.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-929)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl

Inne w tej kategorii...