Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży w cenie 795 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (13 288 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kamienica z 1950 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 59,83 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 795 tys. zł.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim kameralnym, przytulnym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem. Znajdziemy tu następujące pomieszczenia i pokoje: salon + sypialnia + garderoba + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + korytarz. Dużym udogodnieniem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest przynależne pomieszczenie piwniczne. W częściach wspólnych znajdziemy pomieszczenie strychowe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław ekonomiczne w eksploatacji. Entuzjaści nowych technologii docenią na pewno sieć internetową i telewizję satelitarną. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. W zasięgu wzroku dyskont popularnej sieci, dom handlowy, znana galeria handlowa, liczne punkty usługowe i gastronomiczne, poczta, bankomat, placówki bankowe, restauracje, bary, kawiarnie, kino, opera, Narodowe Forum Muzyki, parki etc.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia swoim mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa, co bezpośrednio gwarantuje domofon wraz szyfratorem, a pośrednio spokojni sąsiedzi. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z kompletnym umeblowaniem oraz wyposażeniem (oprócz TV). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się także pod lokatę kapitału z myślą o dochodowym wynajmie. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-10)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...