Mieszkanie Wrocław Muchobór do wynajęcia w cenie 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Muchobór do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 34 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Muchobór przygotowane jest do szybkiego zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północny zachód. Budynek o 5 kondygnacjach, II piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Muchobór pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław w ramach programu „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą:
– przedpokój
– salon/sypialnia
– łazienka
– kuchnia
– balkon.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Muchobór kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD.

Mieszkanie od wynajęcia Wrocław Muchobór mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu osiedla jednorodzinnego. Nieopodal znajduje się słynna hala handlowa oraz liczne sklepy spożywcze. Do centrum można dojechać w kwadrans. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Czynsz najmu mieszkania Wrocław Muchobór podlega negocjacjom. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Michobór.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15591)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl

Inne w tej kategorii...