Mieszkanie Wrocław Biskupin do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie typu studio, kawalerka, 1 pokój, Wrocław Biskupin do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 29,8 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Biskupin przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na zachód. Budynek o czterech kondygnacjach, II piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Biskupin pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Biskupin objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Biskupin składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon / sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Biskupin przeszło kapitalny remont i jest obecnie kompletnie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt AGD. Atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do centrum  to kolejny z atutów tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Biskupin. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Biskupin obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Biskupin zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Biskupin oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15606)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...