Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż w cenie 516 183 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 300 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście. Kolejne zalety to na pewno duży metraż 70,71 mkw. oraz funkcjonalny rozkład. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście w standardzie deweloperskim. Budynek wzniesiony w 2019 roku o siedmiu kondygnacjach.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od kupującego”. Do długiej listy zalet oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Śródmieście warto dodać doskonałą lokalizację w pobliżu Odry, liczne, pobliskie sklepy, punkty usługowe, apteki, punkty pocztowe, a także rozlegle tereny zielone. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście zachwyca również oryginalną i niestandardową wysokością sufitów: 260 – 280 cm.

Z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Wrocław Śródmieście, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania gwarantujemy obsługę notarialną oraz weryfikację prawną jego stanu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-8245)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...