Mieszkanie Wrocław Brochów do sprzedaży w cenie 550 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Brochów do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (7 859 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na I piętrze.Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław Brochów przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2010 roku o 3 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław Brochów wynosi 69,98 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 550 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w niezwykle korzystnej i kameralnej lokalizacji, na terenie mini osiedla z licznymi miejscami parkingowymi, ogromną ilością zieleni oraz szeroko rozwiniętą infrastrukturą usługową. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta. W sąsiedztwie oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław znajdziemy szkołę. Warto nadmienić, że osiedle posiada okablowanie światłowodowe.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław idealnie nadaje się do zamieszkania przez czteroosobową rodzinę, ale również singla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.
Osoby zmotoryzowane docenią przynależne miejsce parkingowe naziemne (w cenie).

Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16230)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...