Apartament Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 3 500 zł/miesięcznie

Apartament, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem apartamentu Wrocław Stare Miasto należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku  powierzchni 52,9 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Apartament do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się na szóstym piętrze w budynku o siedmiu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na wschód i zachód. Apartament na wynajem Wrocław Stare Miasto gotowy do wprowadzenia się nowych lokatorów. W pierwszym miesiącu wynajmu apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Apartament do wynajęcia Wrocław Stare Miasto dedykowany najbardziej wymagającym klientom ceniącym szyk, elegancję oraz komfort. Apartament na wynajem Wrocław Stare Miasto zapewnia przyszłym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki całodobowej ochronie oraz monitoringowi. Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy wliczone w kwotę najmu miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem.

Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja – apartament do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się w otoczeniu licznych lokali, banków, sklepów oraz restauracji. Wnętrze apartamentu na wynajem Wrocław Stare Miasto wyróżnia się ciekawą aranżacją z wysmakowanymi detalami. Warto zaznaczyć, że apartament na wynajem Wrocław Stare Miasto objęty został znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od najmującego”. W oferowanym do wynajęcia apartamencie Wrocław Stare Miasto rozprowadzona jest klimatyzacja. Rozkład pokoi: balkon + salon + aneks kuchenny + łazienka + przedpokój + sypialnia + garderoba. Polecam i zapraszam na prezentację apartamentu do wynajmu Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące apartamentu do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15518)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...