Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż w cenie 318 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Krzyki należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 45,7 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 6 958 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na II piętrze w budynku o jedenastu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 1986 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– przedpokój
– salon
– łazienka z wc
– balkon
– sypialnia
– kuchnia.
Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki o ogromnym potencjale aranżacyjnym. Lokal przygotowany do generalnego remontu, dzięki czemu przyszły właściciel może urządzić je zgodnie z własnym gustem i potrzebami.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki doskonałe również pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie bądź odsprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Na osobną uwagę zasługuje znakomita nieopodal centrum, w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych dzielnic. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16107)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl

x (x)

Inne w tej kategorii...