Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 375 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: prestiżowa lokalizacja, cisze wnętrze oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o komfortowej powierzchni 43 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 8 721 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto znajduje się na V piętrze w budynku o 8 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2001 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się na inwestycję pod wynajem długo albo krótkoterminowy. Sprzyja temu wspomniana już elitarna lokalizacja blisko dworca PKP, dworca autobusowego i znanej galerii handlowej. W otoczeniu kompletna infrastruktura: liczne sklepy, wyższe uczelnie, punkty usługowe etc. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16126)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...