Mieszkanie Wrocławiu Krzyki sprzedaż za 799 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu strona kupująca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Krzyki:
na POZIOMIE 1 znajduje się: pomieszczenie gospodarcze + łazienka + pokój telewizyjny + garderoba
na POZIOMIE 2 znajduje się: wiatrołap + salon + garderoba + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie + biblioteka + gabinet + wc
Wszystkie pomieszczenia i pokoje wykończone niezwykle komfortowo, wnętrza jasne, widne i słoneczne. Ekspozycja okien na północny wschód.

Znakomita lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znajduje się w dogodnej, cichej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na parterze. Budynek oddany do użytku w 195 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 153 metry kwadratowe. Adekwatnie cena za metr kwadratowy wynosi 5 222 zł. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15806)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 502 266 125

Inne w tej kategorii...