Mieszkanie Wrocław Złotniki sprzedaż

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Złotniki sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Złotniki to 54,62 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Złotniki usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2019 roku o 3 kondygnacjach z rynku pierwotnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Złotniki w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Złotniki znajduje się na terenie prestiżowej inwestycji deweloperskiej z dobrym dojazdem do centrum. Nowoczesne osiedle z duża ilością zieleni na peryferiach dużego miasta.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31503)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...