Mieszkanie Wrocław Złotniki sprzedaż

Mieszkanie, 3  pokoje, Wrocław Złotniki sprzedaż. 69,15 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Złotniki. Zaprezentowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Złotniki mieści się na I piętrze. Budynek z rynku pierwotnego oddany do użytku w 2019 roku o 3 kondygnacjach. Dużą zaletą jest szalenie atrakcyjna cena za metr kwadratowy. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.  Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Złotniki w standardzie deweloperskim.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Złotniki jest jego elitarna lokalizacja na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej. Wokół dużo zielenie. Osiedlenie niezwykle funkcjonalnie zaprojektowane.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-31501)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...