Mieszkanie Wrocław Żerniki sprzedaż za 349 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Żerniki objęte popularnym i lubianym wśród klientów programem: „0% prowizji od kupującego”. Mieszkanie Wrocław Żerniki na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 068 zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Żerniki liczy 49,38 metra kwadratowego. Pierwsze piętro. Osiem kondygnacji. Budynek z 2019 roku. Stan deweloperski.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Żerniki prezentuje się następująco:
– salon
– taras
– aneks kuchenny
– garderoba
– sypialnia
– łazienka
– hol.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Żerniki wraz z ogrodem. Dodatkowo w cenie mieszkania na sprzedaż Wrocław Żerniki ujęto opłatę za miejsce postojowe w parkingu pod budynkiem.

Mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Żerniki jest jego elitarna lokalizacja w jednej z najciekawszych, nowych inwestycji deweloperskich we Wrocławiu. Wokół znakomita infrastruktura oraz szybki dojazd do AOW. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Żerniki do negocjacji. Przedmiotem oferty jest cesja praw z umowy deweloperskiej. Zachęcam do zapoznania się z ofertą i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław. (014-15966)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...