Mieszkanie Wrocław Wojszyce sprzedaż za 990 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Wojszyce sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest nowe i mieści się w budynku z 2021 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 85 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 11 647 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ–południe. Konkurencyjna cena 990 tys. zł, pochodzenie z rynku pierwotnego oraz deweloperski standard to kolejne z długiej listy jego atutów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest kompletnie nowe z przepięknym, przynależnym ogrodem. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno garaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w spokojnej i zielonej okolicy. To prestiżowe, prywatne osiedle. Wizualizacje pokazują projekt aranżacji wnętrza. Projekty są już zawarte w cenie i gotowe do realizacji.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław gwarantuje przyszłym właścicielom niesłychany komfort (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwo). Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie + łazienka + wc + wiatrołap + korytarz. Cena oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław podlega wciąż negocjacji.

Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego na zakup tego mieszkania Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5626)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl

Inne w tej kategorii...