Mieszkanie Wrocław Szczepin na sprzedaż w cenie 485 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Szczepin, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 48,3 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 485 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 10 041 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1970 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno korzystna ekspozycja okien na północ – południe oraz III piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przepięknym, francuskim balkonem, komfortowym wnętrzem oraz kameralną aranżacją. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój. Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy również pomieszczenie piwniczne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław urzeka swoją atrakcyjną lokalizacją zaledwie 10 minut spacerem od Rynku. Nieopodal znana i lubiana galeria handlowa, liczne sklepy, poczta, bankomat, placówki bankowe, restauracje, bary, kawiarnie, kino, muzeum etc. Okolica uchodzi za zieloną, cichą i spokojną. Lokalizacja zapewnia także szybki i dogodny dojazd zarówno do centrum, jak i pozostałych części miasta. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich lokatorów jest domofon.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z opcjonalnym pozostawieniem zastanego umeblowania. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz do kontaktu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na . Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-27)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...