Mieszkanie Wrocław Szczepin na sprzedaż w cenie 420 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Szczepin na sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w estetycznym, 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku i oferowane jest w konkurencyjnej rynkowo cenie 420 tys. zł. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mocnym atutem jest na pewno pochodzenie z rynku wtórnego, funkcjonalna powierzchnia 39 m2, a także położenie na X piętrze. Wisienką na torcie oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest na pewno ciekawa cena za metr kwadratowy wynosząca 10 769 zł/m2.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław imponuje swoim eleganckim, nowoczesnym i zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Znajdziemy tu:
– salon;
– sypialnię;
– kuchnię;
– łazienkę;
– korytarz.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją zaledwie 5 minut od Rynku., W pobliżu znajdziemy także znane i lubiane przez mieszkańców centrum handlowe, liczne sklepy, punkty usługowe, pocztę, bankomat, placówki bankowe, restauracje, bary, kawiarnie, kina, muzeum etc. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w opcji z pozostawieniem umeblowania. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-29)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...