Mieszkanie Wrocław Szczepin do sprzedaży w cenie 430 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Szczepin do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (8 958 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na III piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1978 roku o 11 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 48 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 430 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław oczarowuje swoim słoneczny, jasnym, zadbanym i kameralnym wnętrzem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca także wspaniałą lokalizacją na terenie zielonego, dobrze zurbanizowanego osiedla w ścisłym centrum. Do Rynku dojdziemy w niecały kwadrans. Okolica bogata w sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły oraz przychodnie zdrowia.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie;
– salon;
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– łazienka.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się również na bezpieczną lokatę kapitału, czyli zakup i późniejszy, dochodowy wynajem. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego mieszkania do sprzedaży Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16367)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...