Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 8 000 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to 73,14 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na ostatnim piętrze kamienicy. Budynek o 5 kondygnacjach. Najmocniejszym atutem mieszkania do wynajęcia Wrocław jest jego prestiżowa, nobilitująca lokalizacja kilka kroków od Rynku Głównego w centrum miasta. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane najbardziej wymagającym klientom. Szczególnie zaś tym, którzy lubią atmosferę,architekturę i klimat Starego Miasta.

Mieszkanie Wrocław do wynajmu wraz z luksusowym wyposażeniem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + przedpokój + sypialnia + wc +jadalnia + aneks kuchenny + łazienka. Dla najmujących z samochodami przewidziano prywatny parking. Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie. Dużą zaletą jest zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do zamieszkania.Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15193)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 24

Inne w tej kategorii...