Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 4 500 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław wynajem.Powierzchnia mieszkania to imponujące 112,82 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z 2003 roku o sześciu kondygnacjach.

Najmocniejsze atuty mieszkania do wynajęcia Wrocław to:wysoki standard wykończenia, najlepszego gatunku materiały, przynależne miejsce postojowe w podziemnym parkingu, klimatyzacja oraz atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie do wynajmu Wrocław znajduje się w elitarnej lokalizacji w samym sercu miasta, 200 m od Rynku.

Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– wc
-sauna
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało słynnym programem„0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja,elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (041-15244)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...