Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław do wynajęcia. Do najmocniejszych zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: lokalizacja na czternastym piętrze z imponującymi widokami, prestiżowy adres, komfortowe, eleganckie i luksusowe wnętrze. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 47 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław usytuowane jest w szesnastokondygnacyjnym drapaczu chmur z 2016 roku. Wystawa okien w kierunkach południowy zachód.

Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto kompletnie wyposażone oraz umeblowane: salon + 2 balkony + aneks kuchenny + przedpokój + sypialnia + łazienka. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących. Ogrzewanie miejskie. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, jednomiesięczna kaucja.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto dedykowane najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią luksus, wygodę, komfort a także wysoką jakość. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11423)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...