Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 3 000 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 88 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto mieści się na trzecim piętrze. Budynek z 1900 roku o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– 2 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– komunikacja.

Duża zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto jest jego ogromny potencjał, gdyż lokal świetnie nadaje się na dochodowe najmy krótkoterminowe albo działalność gospodarczą. Miłym gestem właściciela jest chęć doposażenia i domeblowania mieszkania pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław gotowe od razu do wprowadzenia się przyszłych najemców. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Warto dodać, że oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Stare Miasto objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Nobilitująca lokalizacja na Starym Mieście zamyka długa listę zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15397)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...