Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na II piętrze. Wieżowiec z 2016 roku o 16 kondygnacjach. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 38 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód.

Prestiżowa lokalizacja w słynnej inwestycji deweloperskiej, kompletne wyposażenie i umeblowanie wnętrza pod konkretnego najemcę, najlepszej klasy użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajmu Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto ogrzewanie z sieci miejskiej. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających osób, a w szczególności poszukujących wygody, luksusu oraz ceniących wysoką jakość. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11489)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...