Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 2 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 47 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na VIII piętrze. Budynek z 2016 roku o 16 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód.

Najwyższy standard wykończenia, prestiżowa lokalizacja, najlepszej klasy użyte materiały to najmocniejsze zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Dodatkowo mieszkanie w opcji umeblowanej i wyposażonej pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy. Z okien mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto rozpościera się imponujący i zapierający dech w piersiach widok na okolice.

Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD z ogrzewaniem miejskim. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu. Mieszkanie do wynajęcia adresowane do najbardziej wymagających osób. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-11488)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Inne w tej kategorii...