Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 1 750 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na trzecim piętrze. Budynek o sześciu kondygnacjach. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 49,5 metra kwadratowego. Ekspozycja okien na 3 strony świata – północ, wschód i zachód.

Do najmocniejszych atutów oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto warto zaliczyć elitarną lokalizację w sercu miasta, bliskość kompletnej infrastruktury, kompletne umeblowanie z wyposażeniem, a także ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto gotowe do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym i lubianym przez klientów programem „0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15435)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@pgnpress.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 40

Inne w tej kategorii...