Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 1 650 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto wynajem. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na drugim piętrze. Kamienica o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 37,58 metra kwadratowego. Wystawa okien na wschód. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto przygotowane do wprowadzenia się nowych najemców. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 650 zł.

Najważniejsze zalety oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Stare Miasto to: znakomita lokalizacja blisko Rynku, umeblowanie i wyposażenie wszystkich pomieszczeń oraz objęcie lokalu znanym i cenionym przez klientów programem: „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + sypialnia + łazienka + kuchnia + przedpokój. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15464)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...