Mieszkanie Wrocław Stare Miasto wynajem za 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, studio, kawalerka, Wrocław Stare Miasto wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto to 32,39 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Stare Miasto zlokalizowane jest na III piętrze odrestaurowanej kamienicy. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku północnym. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Prestiżowa lokalizacja w sercu Rynku to pierwsza z zalet tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto jest kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD I RTV Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto wymagana jest jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 700 zł. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15462)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel.. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...