Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 990 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 775 zł. Powierzchnia mieszkania to 112,82 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na czwartym piętrze. Budynek z 2003 roku o sześciu kondygnacjach. Elitarna lokalizacja na Starym Mieście to pierwszy, mocny atut tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy wiadomość, że do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnym parkingu. Wysoki standard wykończenia, najlepszej jakości materiały oraz zainstalowana klimatyzacja to kolejne zalety tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte znanym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji. Rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
– salon
– wc
– aneks kuchenny
– sauna
– 2 sypialnie
– łazienka z wc
– pomieszczenie gospodarcze.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3193)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...