Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 730 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto nadaje się od razu do zamieszkania. Rynek wtórny. Kamienica o 4 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 58,04 mkw., usytuowanie na II piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 12 578 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja zamykają długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przeznaczone do remontu.

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Wrocławia, na Starym Mieście, przy Rynku to kolejny atut tego mieszkania do sprzedaży. Warto zaznaczyć, ze mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zachwyca swoim ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Świetnie nadaje się pod kancelarię, gabinet, biuro bądź na inną działalność.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + hol. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są niezwykle słoneczne, jasne, widne i przestronne. Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16129)

Kontakt:
e-mail: d.chabiniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...