Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 599 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 66 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na II piętrze kamienicy. Budynek z 1930 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 076 zł. Ekspozycja okien w kierunku południowym.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znajduje się od strony zadrzewionego podwórka (strona słoneczna) z dala od ulicznego zgiełku.

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto wysokie, z miejskim centralnym ogrzewaniem i ciepłą wodą na gaz. Warto podkreślić, że w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Stare Miasto znajdują się drewniane okna, a na podłogach położony jest oryginalny parkiet.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + nyża + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wraz z pomieszczeniem piwnicznym o pow. 4 m2, strychem oraz komórką na rowery. Dużym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jest estetyczne, ładne podwórko z zielenią.

Prestiżowa i nobilitująca lokalizacja zaledwie 2 minuty spacerem od Rynku zamyka długą listę zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Polecam. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16037)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...