Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 599 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 076 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 66 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na drugim piętrze. Budynek z 1930 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Wystawa okien na południe.

Atrakcyjna lokalizacja przy samym Rynku, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– przedpokój
– nyża
– łazienka
– sypialnia
– kuchnia.

Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależy piwnica (4 mkw), strych a także komórka na rowery. Niewątpliwą zaletą mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest również estetycznie wykonane, ładne podwórko z zielenią. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte zostało znanym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cisza i spokój. Ciekawostką są na pewno oryginalne, drewniane okna oraz oryginalny parkiet. Polecam.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16037)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...