Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 560 000 zł

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 39,28 m2. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 14 257 zł. Mieszkanie znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży objęte popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Prestiżowa lokalizacja w ścisłym centrum, zaledwie 200 metrów od wrocławskiego Rynku to pierwszy, mocny atut tego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie Wrocław sprzedaż doskonale nadaje się również pod zakup inwestycyjny i późniejszy wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Wnętrze mieszkania Wrocław na sprzedaż tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania Wrocław na sprzedaż są odremontowane. W trakcie prac remontowych wymienione również instalacje:
– elektryczną
– wodno-sanitarną
– piony wodne.

Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania Wrocław do sprzedaży. Informacje dotyczące mieszkania Wrocław na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania Wrocław do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3492)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 15

Inne w tej kategorii...