Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 540 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 10 088 zł. Powierzchnia mieszkania to 53,53 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek z o czterech kondygnacjach. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przygotowane do natychmiastowego wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Długa lista zalet mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto pozwala je potraktować również jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem, natomiast znakomita lokalizacja sprawia, że w mieszkaniu na sprzedaży Wrocław Stare Miasto z powodzeniem można prowadzić działalność gospodarczą. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto objęte znanym programem „0% prowizji od sprzedającego”.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Stare Miasto: przedpokój + łazienka + salon + kuchnia + sypialnia. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto o wyższych sufitach (380 cm), co daje duże pole możliwościom jego twórczej aranżacji (np. antresola). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto wraz z przynależną piwnica.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15870)

Kontakt:

Tel. +48 71 723 477 780

Inne w tej kategorii...