Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 499 000 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 8 336 zł. Powierzchnia mieszkania to 59,86 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na trzecim piętrze. Budynek z 1900 roku o czterech kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przygotowane od razu do zamieszkania.

Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto przeszły kapitalny remont i są wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto ze względu na swoją prestiżową lokalizacje, standard, komfort i prestiż znakomicie nadaje się również jako lokata kapitału bądź inwestycja pod późniejszy, dochodowy wynajem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż:
– korytarz
– hol
– salon
– łazienka z wc
– sypialnia
– kuchnia

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3220)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...