Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 490 000 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 398 zł. Powierzchnia mieszkania to 76,59 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Budynek z lat 50-tych ubiegłego wieku o czterech kondygnacjach. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto po remoncie, kiedy to wymieniono między innymi instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjna, zamontowano nowe okna PCV, a na podłogach położono nowe panele.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław Stare Miasto: przedpokój + łazienka + salon + kuchnia + jadalnia + 2 sypialnie. Do mieszkania przynależy piwnica. Mocnym atutem mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto jest jego znakomita lokalizacja w prestiżowym centrum i otoczeniu kompletnej infrastruktury. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto o dużym potencjale, który można również wykorzystać jako dochodową inwestycję pod późniejszy wynajem albo prowadzenie działalności komercyjnej (biuro, kancelaria).

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte znanym i lubianym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko dotychczasowy właściciel. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15904)

Kontakt:
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...