Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 488 500 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w cenie za metr kwadratowy – 13 149 zł. Powierzchnia mieszkania to 37,15 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na pierwszym piętrze. Kamienica o pięciu kondygnacjach. Ekspozycja okien na południe. Cena mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Mocnym atutem mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto jest jego doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta, zaledwie 5 minut do Rynku. To wyjątkowo spokojna, bezpieczna i cicha okolica. Wszystkie okna wychodzą na podwórko i nawet przy otwartych oknach nie słychać tutaj uciążliwego ruchu ulicznego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto ogrzewane jest elektrycznie przy pomocy nowoczesnego, dynamicznego pieca konwektorowego oraz kominka elektrycznego. Ponadto w mieszkaniu położona jest instalacja gazowa, co oznacza, że istnieje alternatywny sposób ogrzewania – z pieca gazowego. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto o bardzo dużym potencjale i możliwościach. Świetnie nadaje się również pod inwestycję (najem krótkoterminowy).

Wnętrze mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– 2 sypialnie
– kuchnia
Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż wraz z piwnicą o powierzchni 2,6 metra kwadratowego. Sufity zawieszone są na wysokościach: 2,73 – 3,25 m. Stwarza to możliwość wykonania antresoli z miejscem do spania. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto wykończone zostało w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy użyciu materiałów najlepszej klasy.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto objęte znanym i lubianym przez kupujących programem „Oferta bezpośrednia”, dzięki czemu wynagrodzenie dla biura płaci tylko strona sprzedająca. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15949)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...